| vegasvegas a întrebat:

Aseara, la balul bobocilor ia-m tras-o unei boboace in baie,acolo fiind camere de supraveghere,in fine astazi,ma suna,de la politie sa ma prezint luni de dimineata la sectie,alaturi de fata,ca daca nu o sa vina ei la mine, in fine. Pentru asta ma poate baga la corupere de minori?, am 18 ani

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ea are si o zi sub 15 ani impliniti intri direct la viol, chiar daca nu ai fortat-o (ea nu are discernamant si deci se considera ca ai profitat de asta). daca are intre 15 si 18 ani si parintii ei depun plangere, vei primi doar o amenda pentru corupere de minori, daca fata recunoaste ca nu ai fortat-o si dovedesti ca nu a consumat alcool sau droguri in prezenta ta.

12 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Te va baga nu numai la corupere de minore, dar te va baga la puscarie.

| lpavel a răspuns:

DA, dar numai daca a depus plangere fata cu pricina sau parintii ei, daca nu, nu.
Iar daca nimeni n-a depus plangere foarte probabil sa primiti amenda amândoi. De ce? pentru ca vor zice ca ati facut-o intr-un loc public iar asa ceva e interzis! Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa pornasagurile, ca deja-ti joaca mintea feste.

| NameHarris a răspuns:

Da frate te poate doar daca depune parinti ei depunere in potriva tawinking Si cred ca au facut-o deja ca alt fel nu te sunauwinking

| Quassaar a răspuns:

Este un pic cusuta cu ata alba. Baile, wc-urile, toaletele sunt locuri private. După cate stiu este interzis sa montezi camere video. Oricum daca fata este minora..probabil clasa a 9-a, va fi destul de neplăcut pentru tine.

| CaSiHai a răspuns:

Cum sa faci asa ceva esti nebun

| Lorde92 a răspuns:

Pregateste-te sa faci cunostinta cu puscaria!

| devor a răspuns:

Dap...daca a depus plangere

| Xulescu006 a răspuns:

Aha.Bine ca ''ia-i'' tras-o si nu ca 'i-ai'' tras-o.'Place gramatica ta.

| P1dgey a răspuns:

Odata ce ea a fost de acord, stai chill happy

| Fernando777 a răspuns:

Hmmm. Camere de supraveghere in baie? Este un loc privat in care nu este permisa aparatura de supraveghere. In plus daca ai un avocat bun poti scapat foarte bine din problema, pentru ca, daca totul a fost filmat, se v-a vedea ca nu a fost nimic cu forta si nu a fost viol sau act silit poti scapa cu o amenda. Succes!