| budy55 a întrebat:

stie careva unde pot gasi cursuri online gratuite de limba italiana cas vrea sa invat limba italiana fundita

Răspuns Câştigător
| fatha15 a răspuns:

Pai http://www.cursuri-online.info/italiana/aici ai si lectii audio succes ai grija ca e ff dificil eu sunt in Italia si abia incep sa invat mult succes pup:*

1 răspuns:
| MotiAlessia a răspuns:

Si pe mine ma intereseaza.Am gasit ceva.E chiar bun.Curs de limba italiana nivel incepatori.Te rog, accepta cererea de prietenie de pe TPU.