| Burlacu006 a întrebat:

Viata mea e un cosmar,de aproape un an vrea sa ma bata cineva,stiu cum il cheama stiu unde sta dar vrea sa ma bata ca eu i-am dat un picior in fata asta vara si el m-a prins acum vreo cateva saptamani si mi-a zis ca sa-l las sa-mi dea o palma si terminam tot.Dar el mi-a dat cu pumnu de mi s-a umflat partea dreapta si tot ma cauta, de mers la politie n-am cum sa merg ca cica are relatii in politie si treaba asta n-o stiu de la el mai multi mi-au zis, si el e bazat cu astia mai mari si dacal bat o sa ma bata cu aia mai mari? ce pot sa fac de aproape un an stau si ma gandesc oare o sa mai scap odata de problema asta? nu pot sa plec din cartier de la mine ca ma prinde ala.Si azi l-am vazut in cartier la mine ma cauta pe mine si am fugit repede in casa, i-am zis si tatalui cand mi-a dat pumnu ala dar el a zis ca daca mai vin odata cu tata vine si el cu de aia mai mari, si el a zis ca scapd doar daca il las sa ma bata.El imi zice ca imi da una si terminam tot si dupa mai vrea sa ma bata.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| FlorinFindus a răspuns:

Du-te la politie daca nu se ia masuri du-te mai departe! Dar tu cam crezi ca are ceva legatura cu politia nu crezi ca te poate minti?

| Burlacu006 explică (pentru FlorinFindus):

Pai nu el mi-a zis ca are relatii in politie...niste prieteni de ai mei mi-au zis

| FlorinFindus a răspuns (pentru Burlacu006):

Ar trebui sa mergi la politie si eu am avut un cas de genu era in clasa cu mine ma batea in fiecare zi

13 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

DU-te la politie, aunta-ti parintii. Dupa opinia mea, cei ca dansul care procedeaza intr-un mod patetic si jalnic ce denota scarba speciei umane, MERITA SA fie NIMICITI.Sa ajunga sclavi, tratai precum nsite animale, in robie, sange varsat sa cada asupra incultilor care se cred bazati,''smecheri''. OFF! Unde sunt perioadele ANTICe,MEDIEVALE si MODERNE? De-ar fi fost acele vremuri, ipocritii ca el ar fi fost nimicit demult.

PS: sa-mi scuzi vorbele exagerate, dar voiam doar sa-mi exprim dispretul fata de asemenea scarbe ce merita calcate-n picioare.( nu vreau sa jignesc totusi huliganii...la ei subiectul este mai complicat si nu sunt devina pentru calea pe care-au apcuat-o).

O seara buna si sanatate.

| Cristiann25 a răspuns:

O intrebare:tu esti femeie de nu-l poti bate? Pana sa vina el cu altii ii dai de se satura ca bataia luata e luata!

| Burlacu006 explică (pentru Cristiann25):

Nu umbla nici o data singur

| Cristiann25 a răspuns:

Nu trebuie sa-l bata, il pot speria putin.Si da iti dau dreptate cu bataia nu rezolvi chiar nimic dar daca il sperie o sa-l lase.Prietenii adevarati iti sunt alaturi mereu nu dau inapoi cand ai nevoie! Probabil esti un om asa dupa cum spui care nu s-ar baga "pentru ca nu vreau sa intru in belele"! Cu un prieten ca tine mai bine fara.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristiann25):

Stai calma ca se pare ca toata lumea gandeste ca tine "cu un prieten ca tine mai bine fara". Nu am nicun prieten.

| Burlacu006 explică:

Am prieteni dar eu acum mi-am dat seama, ca avea dreptate taicamiu cand imi zicea ca prieteni la greo o sa ma lase.

| Cristiann25 a răspuns (pentru Burlacu006):

GRESIT! Prietenii adevarati niciodata nu o sa te lase.Deci inseamna ca nu ai prieteni!

| Burlacu006 explică:

Din Tulcea.tu de unde esti?

| Hazer a răspuns:

Are relatii a? Pai asa am facut si eu.
Le-am zis in fata : Da ma? Oricine e tare in grup, daca va credeti *** hai s-o dam unu la unu pe interval, la sange.
Si pac, o dai cu ala, dupa aia o dai si cu ceilalti unu la unu.
Ai sa vezi cine e mai " gangsta ".
Bafta.

| nukemdfkz a răspuns:

Salut Burlacu006, sunt dispus să te ajut, zi-mi cum te pot contacta

| 9George2 a răspuns:

Cati ani ai amice?
Du-te la politie si vezi ce o sa se intample. Cum poti sa crezi ca are relatii in politie? Tu ai idee prin ce pot trece politisti daca poti dovedi ca favorizeaza infractorul? Nu pot sa cred ca exista oameni care au probleme de genul.