| Alfred0703 a întrebat:

Salut.
1. Trebuie sa am minim 18 ani si permis de port arma sa pot cumpara un pistol?
2. Gloantele cu care se trage de obicei la poligon sunt letale?

6 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

De ce ai vrea sa ai o arma? O arma aduce numai probleme.

| Golyat18 a răspuns:

rolling on the floor Parca ai zis ca l-ai pofti pe popa la o partida de airsoft si ca ai asa ceva acasa pe perete...
Se dovedeste ca de fapt ai doar o gura mare rolling on the floor rolling on the floor

Ce imi place cand imi bat p#la de aroganti,

Si ca raspuns la intrebare: mi se rupe stoaca de ce iti trebuie tie...
rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Alfred0703 explică (pentru Golyat18):

Din cate stiu eu, exista mai multe diferente intre o arma Airsoft si una reala.

| Golyat18 a răspuns (pentru Alfred0703):

Corect! Daca compari arma pe care o ai cu una reala inseamna ca ai o arma virtuala. rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| alexfab33 a răspuns:

Da, trebuie sa ai 18 ani sa. ti faci port de arma si da, gloantele sunt adevarate la poligonul de tragere

| Catalinjr a răspuns:

Da, trebuie sa ai 18 ani impliniti.