| Wordofthat999999 a întrebat:

Salut! Acesta este site-ul de pe dprciv cu întrebările care pot pica la sala https://www.drpciv.ro/dlexam? Vreau sa fac chestionare dar pe site-ul oficial al lor.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, acela este site-ul oficial al Directiei Regim Permise de Conducere si Inmatriculare a Vehiculelor.

| IamJoKeR a răspuns:

Acesta este site-ul oficial al drpciv, poti face pe el chestionare la greu, daca ai invatat le treci cu brio

| marin1988 a răspuns:

Salut, da! Acum mulți ani când am dat eu, de aici am făcut și chiar mi-au căzut întrebări de acolo la examen.