| redmaster a întrebat:

Acum cativa ani buni, vreo 5-6, a fost la scoala un furt organizat de telefoane. S-a chemat politia, si cei care au lipsit atunci de la ore (printre ei si eu, dar neavand legatura cu ce s-a intamplat), am fost chemati la politie pentru a ne lua amprentele. Intre timp s-au gasit vinovatii, eu fiind nevinovat, mai am amprentele la ei in baza de date sau se sterg la fel ca si cazierul?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In baza de date se pastreaza doar amprentele celor condamnati penal si care au cazier judiciar.