| Rogobete_Cosmin_1993 a întrebat:

Am aproape 18 ani si vreau vreau sa ma apuc de scoala de soferi si sunt fanatic si de motoare. Si din cate am auzt pe alti cand ma apuc de categoria B mai platesc niste bani in plus si pentru categoria A2 care e la o capacitate de 250cm3 si e tot de la 18 ani. Este asa? As putea sa iau si B si A2 in acelasi timp? Multumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le poti lua, doar ca pentru fiecare trebuie facuta scoala de conducere si sustinuta examinarea separat pentru fiecare categorie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru fiecare categorie platesti separat scoala si dai examenele