| anonim_4396 a întrebat:

Am dat o comanda pe ekopiro, au expediat-o, dar nu a mai venit. Le trimit email sa-i intreb ce s-a întâmplat de nu a mai ajuns și mi-au spus că a fost confiscat transportul expediat catre România si ca ma va contacta poliția pentru cercetare. Peste tot am vazut ca s-a primit coletele de pe site-ul respectiv, iar la mine a apărut problemă asta. Ma gandesc ca poate nu s-a întâmplat asta, pentru ca am avut un mic conflict telefonic cu distribuitorul care se ocupă cu comenzile, pentru ca din moment ce este firma înregistrată, presupun ca are toate actele, avizele si ce mai trebuie pentru a fi in regula si nu vad de ce ar fi avut problemă asta, iar daca au avut-o, eu cu ce sunt vinovat ca sa ma cerceteze poliția? Doar am comandat artificiile respective de pe site, pentru ca am vazut ca este in regula si au comandat multe persoane

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ghinion. Artifiiciile care nu is p1 is ilegale daca nu esti firma sau profesionist cu avize asa ca da, vine politia si o sa te arda la buzunar.

| Izacloud a răspuns (pentru Wr3nch):

Dacă am pus numele, adresa de email, comuna(satul) și numărul de telefon corect, au datele necesare ca sa ma trezesc cu ei la poarta?

| siriusblack98 a răspuns (pentru Izacloud):

Au mai mult decat necesar lol.