| unku a întrebat:

Am de facut un proiect in care trebuie sa scriu despre un produs cum se prezinta pe piata, competitie, dezvoltarea pietei, cererea si of, etc chestii legate de marketing.

Insa as dori idei de produse destinate si savurate de tineri, si interesante sa nu fie plictisitoare.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Incepi cu modul de elaborare, apoi ambalarea, transportul la unitatiile comerciale/magazine, pretul stabilit de producator apoi de vanzator si scoaterea pe piata.