| TectuniX a întrebat:

Salut, am fost aseara cu niste prieteni si unul dintrei ei a spart un geam la o casa deci eu am fost doar complice cum s-ar zice, ca eu nu am spart geamul si aia stiu cine a spart geamul la casa, geamul nu este de termopan este un geam de asta in maxim 50 lei si aia au zis ca nu fac plangere, doar amenda ne da politia ca sa ne invatam minte. Am fost 6 in grup si doar ala a spart geamu si ne da amenda la toti, cam cat ar fi amenda?laughing

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Politia n-are de ce sa amendeze pe toti, se vor lua masuri doar impotriva celui care a spart geamul, restul puteti fi ascultati doar ca martori.