| Daniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Salut,
Am lucrat la o firma si am avut laptop de servici, dupa 2 ani am schimbat jobul.Am predat laptopul in stare foarte buna cum l-am primit cu proces verbal.
Dupa aproape un an de zile ma suna un coleg de la fostul job ca laptopul a fost reparat si baietii de la service au luat declaratii de la alti colegi ca eu nu as fi folosit laptopul in conditi bune.
Si imi vor trimite mie factura acasa sa o platesc pentru valoarea de reparatii ale laptopului.
Se poate face asa ceva? Daca da cum as putea proceda mai departe?
Va multumesc!

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu pot face asa ceva.