| Ciocarlan_Radu_1982 a întrebat:

am de reparat o masina de spalat haine, am cautat pe Google pe cineva care sa o repare si asa am dat peste unii care spun ca sunt experti in reparatii masini de spalat. Le spune Oac Service... asta este site-ul lor http://www.oacservice.ro
Intrebarea mea este daca a mai lucrat cineva cu ei? Vreau sa stiu daca sunt seriosi?

Răspuns Câştigător
| kappafashion a răspuns:

Salut,
Eu am lucrat cu OAC Service de 2 ori pentru ca am fost multumit! Ofera srvicii de reparatii masini de spalat destul de ok, sunt buni! Au dat dovada de profesionalism... I-am sunat le-am spus ca masina mea de spalat rufe face un zgomot ciudat si in 1 ora au fost la mine la usa. Au spus ca este posibil sa aiba o problema la un tambur, au luat-o la service la ei si aII-a zi s-au intor cu ea reparata acasa si au si montato. Eu ii recomand pentru orice tip de reparatii masini de spalat. Au service foarte bun si dau garantie 1 an. Eu tot prin site-ul lor http://www.oacservice.ro i-am gasit.

1 răspuns:
| Lawliet14 a răspuns:

Sunt foarte seriosi.