| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema care ma frământă. Am cautat pe telegram un grup în care am fost acum mult timp însă i-am uitat numele. Din ce am cautat și am tot încercat diferite nume am găsit un grup și am intrat în el fără sa îmi dau seama ca este cu conținut pentru adulți. Este un grup mare are 100 și ceva de mii de membri. Când am văzut despre ce e vorba am ieșit din grup și mi-am dezactivat contul de telegram. Nu am vorbit pe grup nu am făcut nimic. Doar am intrat în el și am ieșit. Este posibil sa mi se întâmple ceva? Pentru ca mi se pare cam ilegal ce se întâmplă pe grupul acela și nu e ok. Mulțumes!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fii linistit si nu-ti face probleme, in situatia expusa nu are ce sa ti se intample.