| Alaanonim2k20 a întrebat:

Salut, am o problema, un tigan m-a amenintat ca daca nu ii dau bani pana in 27 ma bate de nu mai pot si eu l-am reclamat la politie si mi-e frica sa nu sara pe mine sau sa ma bata cu mai multi, am fost deja la politie dar sunt stresat, ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Incerci sa te calmezi, probabil a vrut doar sa scoata niste bani usori de pe tine si va ramane la amenintari.

| Andreeush a răspuns:

Încearcă să îl eviți, dacă l-ai reclamat la poliție ar trebui să nu te mai deranjeze.