| AlexFOCA a întrebat:

Am o problema! De la un timp cand ieseam afara cu baietii, venea un tigan si cativa prieteni de ai mei ii sustineau. Faza este ca se da cu tupeu imi da palme peste cap (isi bate joc de mine ) si dand mam luat de el ma amenintat ca cheama toata satra sa ma bata. Faza e ca, eu cand ma duc la prieteni trebuie sa trec pe langa cartierul tiganilor. Cum as putea face pace cu ala sa nu pune tigani pe mine / Inafara sa imi cer scuze ca nu-s eu ala mai prost. funda

Răspuns Câştigător
| defibrilator a răspuns:

Ii ia pe parintii lui si-i fu** de ii sar capacele, nu te teme, dupa ii rupp el spatele, dar sa le explici la politisti exact situatia, cu detalii si sa mergi la politie cu unul dintre parinti

4 răspunsuri:
| defibrilator a răspuns:

Mergi la politi frate, palmele sunt agresiune, alta solutie nu ai, de unde esti?

| AlexFOCA explică (pentru defibrilator):

? Fii serios si politia ce sa-i faca la 12 ani lui

| defibrilator a răspuns (pentru AlexFOCA):

Ii ia pe parintii lui si-i fu** de ii sar capacele, nu te teme, dupa ii rupp el spatele, dar sa le explici la politisti exact situatia, cu detalii si sa mergi la politie cu unul dintre parinti

| AdonnAdonnis a răspuns:

1. S-a cere scuze
2.Chiama politia
3. Fugi tare foarte tare
4.ascundate si fugi

Sper ca te am ajutat

| Micu_Iulia_1993 a răspuns:

Pai ai incercat sa discutii cu el.si oricum daca nu te lasa in pace spune-le parintilor. poate ei te vor ajuta