| alexandru19994 a întrebat:

Salut am și eu o întrebare mai prosteasca dar ar fi de mare ajutor dacă mi-ar răspunde cîneca care a dat bacul și are pe tatăl cu numele Gheorghiță. ..nu Gheorghe. ..cum are trecuta inițiala...deoarece eu am trecuta în diploma Gh și ma gândesc ca trebuia Ghe dacă ma poate ajuta cineva.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu de ce-ti faci atatea probleme, este corecta initiala si apoi nu te afecteaza cu nimic, daca restul datelor de pe diploma sunt corecte.

| darrio2007 a răspuns:

Parca ai fi Toma Necredinciosu. Ai mai intrebat si acum cateva zile si ti s-a raspuns la fel ca si acum. Gh sau Ghe sunt la fel de corect scrise. Arata ca pe tatal tau il cheama Gheorghe si nu George. Ar fi fost doar G. Cand o vei posta din nou?

| dannyel86 a răspuns:

Ioandelasal a zis bine. Daca era George, abia atunci ti-ai fi putut pune probleme (fara rost, desigur). Amandoua incep cu Gh, prin urmare nu are de ce sa fie o greseala.

Răspuns utilizator avertizat
| AdrianDanezu69 a răspuns:

Nu te afecteaza cu nimic. Stai linistit, si nu iti mai fa atatea probleme banale.