| CR1571XD a întrebat:

Salut, am si eu o nelamurire.
Am cumparat recent o pereche de casti de la eMAG, si s-au stricat vibratiile si nici castile n use mai aud la fel de bine ca la inceput, asa ca vreau sa-l dau in service, am garantia dar nu mai detin factura, fara factura il pot da in service?

1 răspuns:
| FemeiaPisică a răspuns:

Eu am trimis o cască bluetooth în service fără garanţie, factura nu ţi-o cere. A fost cadou pentru cineva care nu era din judeţul meu. Asta în cazul în care ai garanţia în format electronic de la Depanero(în căsuţa de e-mail o găseşti la numărul comenzii).
Citeşte mai multe aici:
https://m.emag.ro/info/service-pick-up-return