| HardCore7750 a întrebat:

Salut, as vrea ca in viitor sa fiu sofer pe Tir, pentru ca mi-ar placea sa conduc, problema e ca, port aparat auditiv si am dificultate medie de auz, si nu stiu daca as putea sa primesc permisul cu aceasta problema, si de aia va intreb pe voi
Si ce categorie de permis imi trebuie? A, B, C, D? binenteles ca si masina vreau sa conduc
Si as vrea ceva jocuri care sa ma pregateasca, m-am gandit la Euro Truck Simulator 2
Rog seriozitate
Toate cele bune

1 răspuns:
| Alexstrasza a răspuns:

Daca ai aparat auditiv nu ar trebui sa fie o problema, cum nici pentru cei cu probleme cu vederea nu e, daca au ochelari, bineinteles. Daca imi aduc aminte bine, trebuie sa ai varsta de 21 de ani implinita. Am gasit ceva ce s-ar putea sa iti fie util :

http://www.pdc.ro/chestionare-auto/c