| uclcosmyn a întrebat:

As vrea sa dau admitere la facultatea de securitate si aparare nationala din cadrul universitatii Carol I.dar as vrea sa stiu mai exact cu ce se ocupa un ofiter in securitate; cei de la facultate nu mi-au dat un raspuns concret doar: "daca o sa intri, o sa vezi" laughing. Multumesc anticipat! ..raspunsul cel mai concret are funda big grin

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Cu munca in servicii (SRI, SIE, telecomunicatii speciale, etc.).

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Pentru a-ti face o idee, citeste articolul din link-ul:http://mariobalint.blogspot.ro/2010/04/operatiuni-militare-externe-in.html