| banditul007 a întrebat:

Salut, aș vrea să știu dacă pot da 2 categorii de condus în același timp la 2 școli diferite, gen pentru mașina să mă înscriu la o școală, iar pentru a2 să mă înscriu la altă școală în același timp. Mulțumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista nici o interdictie legala in acest sens, poti urma cursurile chiar si la aceeasi scoala de conducere, totul este sa ai timp.
Doar examinarea (probele teoretica si practica) se sustine separat pentru fiecare categorie.