| M371n1s7 a întrebat:

In ianuare fac 18 ani si vreau sa ma apuc de scoala pentru B si A2 dar fiecare la scoli diferite. B la scoala "x" A2 la scoala "y" as vrea sa stiu daca ma pot inscrie in acelasi timp la 2 scoli diferite? Multumesc! Funda

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, te poti pregati la 2 scoli diferite, nimic nu interzice asta.

Bula
| Bula a răspuns:

De ce separat?
Ar fi culmea sa iei B-ul, iar la scoala pentru A2 sa pici sala. tongue

| M371n1s7 explică (pentru Bula):

Tu nu intelegi ce voiam za spun!

| Bula a răspuns (pentru M371n1s7):

Eu te-am inteles perfect si ti-am dat si raspunsul, insusi cu alternativa posibila.