| anonim_4396 a întrebat:

Ce permis ar trebui la un Porsche Carrera GT? Permis normal, sau un fel de permis avansat? Dau funda! (Pentru mine e masina tongue)

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai nevoie de permis de conducere categoria B.

regis
| regis a răspuns:

Celor care pun astfel de intrebari nu ar trebui sa li se dea un permis de conducere. big grin

| BiuL a răspuns:

Permis avansat lol. ai nevoie de permis de conducere de categoria B acelasi permis care il ai nevoie si pentru a conduce un tico de exemplu.

| Frank51 a răspuns:

Permis normal, nu cred ca ai nevoie de D sau E, nu este camion sau tir laughing