| undercovergirl a întrebat:

Salut,

Cine imi poate recomanda un avocat specializat in drept familial din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vad ca nimeni din Bucuresti nu ti-a raspuns, pesemne ca nu au avut nevoie de un asemenea avocat. Cauta cu avocat specializat in dreptul familiei din Bucuresti sau in divort sau in ce vrei tu din dreptul familiei si precis gasesti, aproape toti au cate un site. De asemenea poti cauta lista avocatilor din Baroul Bucuresti, unii isi trec si acolo specializarea. Numai bine!

2 răspunsuri:
| undercovergirl explică:

Multumesc, dar voiam unul pe recomandari. Primii doi avocati pe care i-am angajat nu au facut decat sa ma dezamageasca, iar cu ultimul am pierdut un proces. Vreau sa fac recurs si vreau pe cineva bun, daca intelegi ce vreau sa spun. Oricum mersi.

| ElaIliesi a răspuns:

Il pot recomanda pe domnul Tudor Ion, are foarte multa experienta in domeniu: https://avocat-tudor.ro/