| Adrian_Bunea_1995 a întrebat:

Cum sta treaba cu pct de penalizare. De ex daca iei 1 pct si in perioada aia de 6 luni mai iei puncte, peste 6 luni se mai sterg?

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Daca ai luat un punct pe 14 feb, iar dupa pe 1 martie mai iei inca 1, cel de pe 14 feb se sterge pe 14 august iar celalt pe 1 septembrie

| Adrian_Bunea_1995 explică (pentru Anonymous1995):

Multumesc foarte mult pentru raspuns, mai linsitit, vreau sa mai vad cateva raspunsuri dupa care primesti funda

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare punct se sterge la 6 luni de cand l ai luat, daca in alea 6 luni mai iei si alte puncte se vor sterge si ele la 6 luni din ziua in care le ai luat

| Pprofesionistul a răspuns:

Cauta pe net

| Adrian_Bunea_1995 explică (pentru Pprofesionistul):

Caut dar nu prea gasesc raspunsuri concrete.