| Aalexander a întrebat:

Salut.
Daca am luat sala, dar am picat orasul a doua oara dau iar oasul sau incep din nou cu sala?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa dai iarasi examenul teoretic.

| BMadalin1992 a răspuns:

Deci, daca ai luat sala si ai picat traseul, repeti doar traseul. Dar cum de ai picat traseul? eu am luat sala cu 25/26 si traseul l-am luat dim prima, dar tata m-a invatat sa merg cu masina de la 16 ani. Aveam probleme cu ambreiajul la inceput, dar acum sunt expert, si mai aveam probleme cu parcarea cu spatele, nici acum nu prea ma descurc, am permis de 5 luni si merg in fiecare zi cu masina. Mult noroc cu sala.

| Aalexander explică (pentru BMadalin1992):

Urmeaza sa dau sala pentru prima data. Vroiam sa ma informez.
Si eu am problema cu parcare, de orice fel. in rest e ok.

| Abibina a răspuns:

Nu,repeti doar orasul.