| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Dacă iți eliberezi un cazier pentru angajare și la scurt timp schimbi acel loc de munca, poți cere un alt cazier? La cât timp distanță? Cât de des poți cere un nou cazier? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

Oricand poti cere un alt cazier judiciar.
Poti scoate si cazier online, daca ai card bancar pentru verificare.
Pe ghiseul.ro, este gratuit.
Si l scoti pe format de hartie sau il trimiti printr un mesaj sau e-mail.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Certificatul de cazier judiciar il elibereaza politia (nu tu), de cate ori ai nevoie si nu conteaza intervalul de timp, platesti o taxa pentru eliberare.

| darrio2007 a răspuns:

De cate ori ai nevoie, contra unei taxe.

| AnkaD a răspuns:

Bună! Poți să îl scoți de câte ori ai nevoie