Întrebare recomandată | RazzyFUnik a întrebat:

Salut
Imi puteti recomanda un avocat cu care ati lucrat si ati fost multumit de el ( nume si date de contact)? Vreau unul din Bucuresti.
Puteti spune in cateva fraze cat de repede s-a miscat cu procesul si cat de implicat/motivat a fost?

4 răspunsuri:
| GEEK a răspuns:

Aşa ceva nu se întreabă, pe TPU. happy

| RazzyFUnik explică (pentru GEEK):

Ok atunci sa intreb de droguri, dame de companie, crime si violuri? la naiba e un site pe care ceri ajutor, ceri informatii, daca nu ai inteles rostul lui sterge contul si gata

| GEEK a răspuns (pentru RazzyFUnik):

Serios!? Eşti prea şmecher.winking De avocat te interesezi pe Google, nu pe TPU, cine crezi că îţi dă ţie datele unui avocat? raised eyebrows GET A LIFE -.-

| apocaliptic77 a răspuns:

Daca banii nu sint o problema pentru tine,iti zic asa, drept civil-fostul ministru Valeriu Stoica, drept penal si altele-Catalin Dancu, Marian Nazat, Ion Neagu, Alice Draghici.Multa bafta.