| Fortis a întrebat:

Exista ceva pentru favorizare striari musculare? Adica vreau sa se vada muschi frumos conturati, fac sala, inca vreau sa grabesc procesul si nu prea stiu cu sa fac asta. Pot sa iau ceva pastile pentru asta? imi puteti da ceva nume de firma? imi puteti recomanda ceva?
.

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Muschi + repede = steroizi. altfel nu ai ce grabi. incet si sigur sau rapid si efecte secundare. alege

| Cosmin86 a răspuns:

Un arzator de grasimi.

cu cat ai mai putina grasime, cu atat sunt muschii mai striati ( asta daca ai muschi, altfel o sa ramai un slabanog ).

Ai macar 2-3 ani de sala?

| AntrenorFitness a răspuns:

Ce sa intelegem prin striere? Vrei sa definesti musculatura, sa scapi de stratul adipos si sa ramana doar masa? atunci ai nevoie de un pachet de suplimente http://www.megaproteine.ro/......Definire/, de un program de antrenament si de nutritie adecvat, de definire musuculara http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html
Daca esti slab si vrei sa cresti, ai nevoie exact de opusul acestor lucruri.
http://www.despreculturism.ro/......ulara.html
E cam greu sa ghicim ce intelegi tu prin "striari musculare", muschi frumos conturati...

| Snowstormm a răspuns:

Cel mai bine este sa nu iei pastile. Doar sa continui sa te duci la sala regulat si sa ai o dieta adecvata. Nu este bine sa iei tot felul de pastile, plus ca doar un medic poate sa iti spuna cu exactitate ce iti trebuie.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Snowstormm):

Depinde de pastile, daca sunt suplimente, le poti lua fara medic