| anonim_4396 a întrebat:

Salut! M-am înscris cu 3 luni înainte să fac 18 ani la școala de șoferi si pe fisa de școlarizare si pe fișa medicala sunt datele de pe buletinul vechi! Am schimbat buletinul între timp si vreau să știu daca trebuie sa le refac cu datele de pe buletinul nou(la serie mă refer)

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie doar sa anunti comisia de examinare (la secretariat) despre schimbarea buletinului. Le duci originalul + o copie si ei vor opera modificarile in acte.

| Liviu a răspuns:

Aceias chestie am patit si eu, doar am pus la dosar o copie la buletinu nou, nimic altceva.