| alex25DHP a întrebat:

Salut! M-am înscris cu 3 luni înainte să fac 18 ani la școala de șoferi si pe fisa de școlarizare si pe fișa medicala sunt datele de pe buletinul vechi! Am schimbat buletinul între timp si vreau să știu daca trebuie sa le refac cu datele de pe buletinul nou(la număr mă refer)

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, va trebui sa dai seria si numarul noii carti de identitate ca sa fie trecute pe fisca de scolarizare ce ti-o vor elibera la terminarea scolii de conducere, ca sa corespunda datele atunci cand vei sustine examinarea pentru obtinerea permisului de conducere.