| crysty1222 a întrebat:

Salut. Mai stie cineva ceva de buletinul electronic? Este disponibil in toata tara acum sau doar in Cluj? N-am mai auzit nimic de el de anul trecut cand era disponibil doar in Cluj

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Uite aici, știe wowbiz

https://www.wowbiz.ro/......e-20196976

| crysty1222 explică (pentru sierra1):

"Noul buletin electronic, care este în teste la Cluj, acolo unde au fost deja emise primele exemplare, este mai mic ca dimensiune." nimic interesant, stiam informatia asta din vara anului trecut. Pe mine ma intereseaza daca acum este disponibil in toata Romania sau nu. Nu e nimeni pe aici care a trebuit sa-si schimbe buletinul recent?

| sierra1 a răspuns (pentru crysty1222):

Cu plăcere.
Apropo, ai citit articolul?