| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelamurire despre TPU. Momentan eu ma conectez cu ajutorul Facebook-ului, insa nu pot sa sterg intrebari sau raspunsuri puse deoarece imi cere confirmarea email-ului. Contul este facut de vreo 3 ani si am folosit alt email pe care nu il mai stiu. Cand dau sa schimb email-ul contului imi cere si parola pe care nu o mai stiu. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Solicită sprijinul la contact.
https://www.tpu.ro/contact

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Ok, multumesc mult.

2 răspunsuri:
| Stefan_Sebi_1985 a răspuns:

Salut! Incearca sa contactezi membri stafului TPU. Cu placere.