| sasuke933 a întrebat:

Salut, sunt absolvent de liceu am 19 ani si vreau sa predau meditatii la limba engleza, ce trebuie sa am in vedere, imi trebuie ceva acte, trebuie sa ma inregistrez la registrul comertului?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca vrei sa fii in legalitate iti sugerez sa te autorizezi ca PFA (persoana fizica autorizata) conform OUG 44/2008. In anexa la ordonanta gasesti procedura si actele necesare. Numai bine!

1 răspuns:
| unknownn a răspuns:

Nu ma tati ca asta ar insemna sa platesti impozit la stat, chestii. daca stai in Romania nu se merita. Faci totul la negru.