| CosminTT1235342 a întrebat:

Tata e șofer pe tir și azi a trecut un negru granița Angliei(neintenționat). Ce-i poate face?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cum a trecut din Franta in GB sau invers? In caz ca e prins de englezi, il coboara jos pe imigrant el primeste amenda de 1000 lire si puscarie 1 - 5 ani apoi restrictie de a intra in GB de la 3 pana in 10 ani. Multe cazuri au primit 5 ani puscarie si la 10 imigranti de exemplu 10 000 lire amenda. In Franta nu.i face nimic doar ii scoate pe refugiati si lasa soferul sa plece mai departe. Trebuia sa verifice la zona de caini remorca si il dadea jos francezii in caz ca a mers in GB

| CosminTT1235342 explică (pentru mgtow):

În Anglia, când a coborât tata cu tirul din vapor/bac(ce-o fi el), negrul a sărit pe remorca lui, a tăiat-o și a intrat acolo. Atunci tata a sunat la politie.

| mgtow a răspuns (pentru CosminTT1235342):

Atunci e posibil sa scape nevinovat, daca englezii vad ca a sarit din mers, in caz ca era deja si nu stia patea ce am zis inainte