| Nastase_Andrei_1997 a întrebat:

Acum doua zile mi-am cumpartat o arma airsoft (Dragunov SVD 175m/s) si vreau sa stiu daca am voie sa trag cu ea la mine in curte sau pe camp. Mentionez ca o tin in cutia ei atunci cand este cazul sa ies cu ea din curte.

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

La tine in curte sigur ai voie, atata timp cat bilele raman in curte. Pe camp, daca e campul tau, ar trebui sa fie ok.

| florinake02 a răspuns:

Poti sa pui o legatura catre site-ul de unde ai luat replica?

| Nastase_Andrei_1997 explică:

Http://www.airsoft-pro.ro Acesta este site-ul de unde am achizitionat arma.