| Adrian0102 a întrebat:

am vazut pe facebook o chestie ca poti retrage banii de pe Cardul National de Sănătate daca introduci cardul intr-un bancomat.
http://www.arhiblog.ro/retrage-banii-cardul-national-san atate/

Poate cineva sa imi confirme ca este adevarat sau este doar o prostie postata de cineva.

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Cred ca e scris la misto.

| Ionut_Oana-Roxana_1989 a răspuns:

Este o mare prostie. Sa nu incerci ca poate reusesti sa il blochezi si o sa ai de umblat pe drumuri si sa platesti anumite taxe pentru a primi un nou card.