| Vraciu2016 a întrebat:

Ieri cand am vost la bancomat am observat ca am la sold -35.00 RON. Cum e posibil? Pot sa il mai folosesc si sa fac cumparaturi iar atunci cand imi pun bani pe el imi retrage din banii aia sau nu pot sa folosesc cardul deloc?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cel mai bine este sa pui aceste intrebari la banca.
Ei sunt in masura sa-ti spuna detaliile despre continutul conturilor si comisioanele aplicate.
Totodata, e bine sa ceri periodic si cate un extras de cont, sa stii cum te gospodaresti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti sa mai folosesti cardul deloc. -35 ala e din cauza comisioanelor cel mai probabil

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

Poate are descoperire de cont...

| florinflorescu a răspuns:

Salut, ai pe minus din cauza ca tu lunar trebuie sa platesti comisioane. cand vei depune bani in cont ti se va retrage 35 lei, apoi restul poti sa ii folosesti.