| CosminMarian16 a întrebat:

as vrea sa-mi fac si eu o camaruta in curte de 4 metri patrati cu inaltimea de 2 metri(cum ar veni 2 metri din podea in tavan) braul casei mic de 30cm si adancimea fundatiei la fel de 30cm separat de casa mea actuala, dar in aceeasi curte. Intrebarile mele sunt urmatoarele:
1.Cat costa sa fac proiectul acestei camarute?
2.Cat timp dureaza de la gasirea unui arhitect pana la terminarea proiectului cand sunt gata si pot incepe constructia?
3.Pot incepe constructia camerei fara sa fac un proiect?
Va multumesc mult pentru atentia acordata si numai bine. Dau funda...

Răspuns Câştigător
| Rd79 a răspuns:

Daca stai la tara, probabil ca nu o sa te intrebe nimeni pentru ceva asa de mic. La oras ar putea fi mai problematic.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

3.Pot incepe constructia camerei fara sa fac un proiect?
Da, dar riști o amendă sănătoasă.

| andreivok a răspuns:

Mai bine vorbesti cu o echipa specializata care te-ar putea ajuta decat sa primesti niste raspunsuri aiurea. Incearca sa discuti cu baietii de la http://terratestromania.ro