| Hhwswas a întrebat:

Ca sa te faci avocat iti trebuie foarte multi bani ca sa te lansezi, cam cati?
Poti sa fii avocat bun chiar daca ai un buget mai mic de bani la inceput?

1 răspuns:
| Zartbitter a răspuns:

Salut!

Banii ajută în orice fel de lansare, dar nu sunt necesari. Dacă urmezi o școală de profil unde înveți cum funcționează sistemul, vei putea găsi modalități prin care să-ți construiești o carieră de succes cu investiții financiare minime.

Oricum ar fi, energia și timpul tău sunt investiții obligatorii.