| Anonim199712 a întrebat:

Cine imi poate spune ce acte trebuie sa contina dosarul pe care il depun la liceul la care ma inscriu? FUNDA pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Nicoleta1621 a răspuns:

Mergi la scoala generala care esti acum si intreaba.trebuia diploma de 10 clase copie de buletin si certificat de nastere notele la testele cu subiect unic sau cum este acuma..eu asa am prins.iti da de la scoala o foaie care contine toate mediile din clasa 1 pana a 8a.copie de pe buletinele parintilor, si cam atat, intreaba la secretariatul scoli,.