| 10Bubico a întrebat:

După ce termin liceul vreau sa ma fac lunetist! Ce trebuie sa fac sa devin lunetist? Daca ma duc la Politia Militara pot sa ma fac lunetist? In România exista lunetiști? Îți trebuie diploma de bac?

Răspuns Câştigător
| Pirvulescu_Calin_1990 a răspuns:

Si da exista lunetisti in Romania, printre cei mai buni din Europa! Îţi urez succes în carieră!

4 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Cei de la MAPN te pot lamuri mai bine! Succes!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Cati ani ai copile? Lasa bancurile, nu o sa ajungi niciodata asa ceva. Exista lunetisti in Romania, dar nu vei ajunge, las-o mai usor cu CS-ul.

| 10Bubico explică:

Dragoș nu e treaba ta! De unde știi tu ca nu o sa ajung?

| Pirvulescu_Calin_1990 a răspuns:

Este destul de simplu, du-te la cel mai apropiat centru de informare recrutare al MAPN-ului si acestia te vor indruma spre a-ți indeplini dorința!