| 10Bubico a întrebat:

SalutTPU! Ce face un lunetist? Care e datoria lui? Ce trebuie sa fac sa devin lunetist?

Răspuns Câştigător
| Pardelian a răspuns:

Uita-te la american sniper si vei descoperi exact indatoririle unui lunetist. Din pacate doar armata SUA are divizie speciala de lunetisti-deci te inrolezi in armata sua si daca treci testele fizice si de orientare si de tras la tinta s-ar putea sa devii lunetist

| 10Bubico explică (pentru Pardelian):

Deci in Romania nu poti sa devi lunetist? Da-mi si mie un link cu filmul!

| Pardelian a răspuns (pentru 10Bubico):

Il gasesti la cinema

4 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Buna. Incearca pe okazii.ro. Am vazut ca e acest joc in jur la 100 LEI

| Papusica_Rica_2000 a răspuns:

Un lunetit impusca pe inamici de la distanta daca este cineva inconjurat lunetistul il scapa