| Lego_Pante_1995 a întrebat:

Ieri in Parcul Romanescu, Craiova, mi-a căzut telefonul din buzunar cand mergeam cu bicicleta, peste cam 5 minute mi-am dat seama ca l-am pierdut, il găsiseră un grup de băieți și fete, cand mi-am sunat telefonul de pe al unui om din parc, au răspuns, dar nu vorbeau cu mine, vorbeau doar intre ei, am închis telefonul, m-am dus pana acasa ca sa ma uit pe Google Device Manager, am vazut exact locația unde au închis telefonul, asta fusese cu 21 de minute inainte ca eu sa deschid Google Device Manager, am fost din nou sa caut, dar nimic, am fost la poliție și am depus o plângere, surpriza, in dimineata asta m-am uitat din nou pe Google Device Manager si am observat ca au deschis telefonul si le-am gasit locația exactă. Stiu care este casa, întrebarea mea este, cum fac sa aflu cine sta acolo? Multumesc

1 răspuns:
| Pesmqsz a răspuns:

Da ce te intereseaza sa il recuperezi sau sa cunosti persoana? Daca ai cutia telefonului du-te cu ea la politie si merge-ti la el!