| fomist a întrebat:

Salut TPU! Ipotetic vorbind, dacă am întrat cu mașina în gardul unei case dar am părăsit locul faptei deoarece nu a ieșit nimeni ce pot păți? Desigur, dacă nu au fost alți martori pe timp de seara.
P.S masina e foarte puțin avariata

Răspuns Câştigător
| RazvanPuiu a răspuns:

Ipotetic vorbind daca ma jucam vr chat si m-a atins o femeie virtuala (chiar daca avea voce de barbat cu username-ul DimaPelican69) si mi-a iesit lichid seminal pe capatana, sunt gay sau VRpolipanbisexual?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Legal ar trebui sa anunti la politie pentru a obtine dovada de reparatie a masinii si sa platesti distrugerea gardului.
Daca esti prins poti fi sanctionat contraventional cu amenda pentru neanuntare si sa ai dosar penal pentru distrugere.

| johnnny123 a răspuns:

"Ipotetic vorbind"
"P.S. masina e foarte puțin avariata "

Știi ce înseamnă "ipotetic"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masina e foarte putin avariata sau ipotetic e foarte putin avariata?

| LazyBeast a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa te lasi de sofat si/sau de substantele etnobotanice daca masina este ipotetica si avariata. Ori esti foarte malakjay si iti place sa trolezi pe tpu.com