| ALEXALEXUTZZU a întrebat:

SALUT.TPU maine am examenu la traseu pentru cat b si am foarte multe emotii am probleme la parcarile laterale daca aveti niste sfaturi pentru a nu mai fi asa stresat spuneti-mi. multumesc

2 răspunsuri:
| TheEyes a răspuns:

Salut!
Man eu as zice sa te relaxezi si sa nu te panichezi.Relaxeazati toti muschi si stai linistit il vei lua.winking
Salut si Bafta la traseu.

| mannu a răspuns:

Singurul meu sfat e sa incerci sa lasi emotiile deoparte si sa te concentrezi la a conduce regulamentar.
Iar acum, daca vrei sa-mi acorzi credit pentru raspunsul dat, o sa te rog sa ma

Multumesc si bafta.