| axuuu92 a întrebat:

as vrea sa imi spuneti si mie cum sa scap de emotii la examenu auto pe traseu. maine am orasu si de dimineata si nu sunt sigur pe mine ca il voi lua imi este frica

Răspuns Câştigător
| condreavaly a răspuns:

Nu il baga in seama. gandeste-te ca e tatal tau in loc de politist si incearca sa fi relaxat si atent. cu siguranta o sa treci. eu am trecut din prima si incearca la fel ca mine si totul va fi perfect. iti doresc succes si sper sa il iei. multa bafta...app dai fundii?

8 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

NU pleca cu ideea ca nu-l iei. Mai uita'te in oglinda la fata disperata a amaratului de pe bancheta din apate care urmeaza dupa tine si te mai amuzi(glumesclaughing). Considera ca esti singur in masina, sau doar cu instructorul. Faci ceea ce stii, fara emotii dar cu grija. Te pune la pornire in rampa, faci pornirea din rampa, intoarcere din 3 miscari, o faci relaxat si frumos. Incearca sa ignori poilitstu si nu te gandi ca intr'adevar depinde ceva de faptul ca tu conduci sau nu bine atunci. Preferabil nu lua calmante, ca pe urma devii prea relaxat si poti gresi...succeswinking

| drifter_5260 a răspuns:

Iei de acasa 200 euro si scapi de toate emotziilelaughing) si domnu politzist ce sa faca cu ei laughing)

| Robert a răspuns:

Il vei lua.Doar trebuie sa fi calm si sa faci abstractie de politistul din masina.

| GenetiX a răspuns:

Dormi cat mai mult. O sa rezolvi si partea cu emotiile si faptul ca vei fii odihnit si reactiile tale vor fi net mai rapide. Trezeste-te cu minim 3 ore inainte de examen maine.

| metalman a răspuns:

M,

| scabex a răspuns:

Nu ai de ce sa ai emoti gandeste-te ca esti singur in masina si totu o sa se desfasoare ZuPhEr big grin

| C0nv3rs3 a răspuns:

Nu te gandi ca ai sa gresesti fii relaxat si increzator, ai incredere in tine

| ionut_8875 a răspuns:

Poi foloseste un program de ala test driver.Nu mai stiu exact cum se cheama cauta pe net, si faci la fel ca in realitate.