| anonim_4396 a întrebat:

S-au marit salariile asistentilor medicali in 2014, eu beneficiez de marire, daca am retrogradare in ianuarie si februarie cu o clasa de salarizare? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Stai sa vezi ce o sa ai dupa aia dai cu parerea daca nu-ti convine nu crezi ca e mai bine asa? Si nu lua mita la pacienti, chiar daca vor sa-ti dea ceva zile ca nu esti o neghioaba ca celalalte ca sa demonstrezi ca esti un om care isi face meseria cum trebuie.

| Codrin_Barbu_1971 a răspuns (pentru mgtow):

Nu s-a marit nici un salar.

| Codrin_Barbu_1971 a răspuns (pentru mgtow):

Nu s-a marit nici un salar

3 răspunsuri:
| Codrin_Barbu_1971 a răspuns:

Nu s-au marit salariile.