| alexplayer11111111 a întrebat:

Vreau sa intrep pe cei care au permis cat au dat la testul psihologic (eu am dat 200 de lei si mi se pare exagerat de mult ) si vreau sa stiu daca am luat "teapa"

Răspuns Câştigător
| Kryeno a răspuns:

Eu am dat examenul psihologic în cadrul școlii de șoferi la care am am fost înscris, și m-a costat în jur de 100 de lei. Nu este "țeapă", așa cum ai ales s-o numești, ci se datorează faptului că ai mers la o altă instituție, iar prețurile diferă.

4 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Am dat 200 de lei acum 4 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| R0byZ00r a răspuns:

Daca in scoala ta nu ai test psihologic, si l-ai facut la particular e normal acest pret insa daca l-ai facut in aceeasi scoala de soferi e maxim 80 de lei eu sunt inscris la cea mai buna scoala din Gorj si cea mai scumpa, si am dat 60 de lei la testul psihologic.

| Buleala89 a răspuns:

Mult prea mult un test psihologic in general costa intre 40-60 de lei