supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Testul psihologic pentru scoala de soferi, nu vi se pare cam usor de luat? Toti nebunii au permisul. De ce nu se face o schimbare?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Accidente sant in toata lumea. Ar trebui sa obtina permisul doar cei cu 7 ani de acasa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ala psihiatric ar trebui modificat... la fel si examenele practice

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Poți să fii cel mai bun șofer la traseu și cu permis să fii un idiot care merge cu 120 unde e 50 restricția...ar trebui anulate permisele pentru 50km peste limită.

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Https://www.tpu.ro/......a-stat-in/

Dar când idiotul ăsta nu știe nici limita de viteză în curbă? Asemenea specimene ar trebui internate la nebuni, și nu glumesc.

| Ensiferum a răspuns:

Testul psihologic testeaza doar viteza de gandire, un test neuropsihiatric amanuntit ar trebui luat in vedere.

| ponturi a răspuns:

Problema nu este testul ci faptul ca se poate lua fără a te prezenta adică un telefon sau o relaţie.

| CrissL0101 a răspuns:

Pentru ca testul si tot dosarul se plateste.

| Moldovan_Paul_1990_KxUQ a răspuns:

Tot trebuie să știi semnele de circulație și sa conduci că sa iei permisul, testul e făcut doar că să vadă daca ești ok și nu ai probleme mintale (așa cred eu )