| Abc5 a întrebat:

Dacă merg să dau traseul în ziua examenului în Ilfov pot da traseul dacă nu mi-a venit mașina de la școală?(ex eu merg să dau traseul și nu poate veni instructorul că are examen în altă parte în același timp sau se strică motorul fix în ziua aia).
Ce poți face în această situație?
Poți da traseul?
Au examinatorii mașini de rezervă?
Sau cum se procedează?
P.S zonă Ilfov

1 răspuns:
| Gabriel1237 a răspuns:

Din ce stiam examenul se sustine cu masina cu care s-a facut scoala, semnalizata corespunzator cu semne de incepator pe luneta si perbriz si semnul Examen deasupra masinii, in alte tari stiam ca poti sa dai si cu masina personala dar nu cred ca se poate si la noi